Dinsdag 26 april was voor ons dorpsgenoot Jan Koenjer een dag met een gouden randje. Hij heeft uit handen van Burgemeester Martijn Dadema, een lintje mogen ontvangen en is nu geëerd als Lid in de orde van Oranje-Nassau. Dit voor zijn vele vrijwilligerswerk voor ons dorp Marienheem of in een van de buurtdorpen. Vele functies heeft hij vervuld of vervuld hij nog steeds.Te denken aan; bestuursfuncties in de vorm van secretaris of op gebied van financiën,  bij SV Marienheem, het Vrij Jeugdwerk Marienheem, de peuterspeelzaal, het parochiebestuur, de carnavalsvereniging, toneelvereniging 'De heemspelers"... 

Het meewerken en meedenken in de werkgroep "75 jaar vrijheid in Marienheem". Maar ook zijn vele werk in de Avondwake groep, waarbij hij vele wakes voorging. Ook was Jan vele jaren penningmeester bij het hospice en stichting De Cirkel Raalte en is hij afgevaardigde van het parochiebestuur voor projectgroep Raalte ter realisatie van de Rooms-katholieke geloofsgemeenschap Raalte-dorp. Een echte verenigingsman dus.

Na de plechtigheden op het gemeentehuis, hebben familie, vrienden en buren Jan verrast met een feestje in de Schalm en te proosten op het welverdiende lintje. Via deze weg feliciteren we Jan met deze onderscheiding en hopen we als gemeenschap nog vele jaren een beroep te mogen doen op zijn vrijwillige inzet voor ons dorp. Foto's klik HIER

Deel dit via social media